Aký je ďalší postup?

Stlačením tlačidla „Potvrdiť objednávku“ budete automaticky presmerovaný na stránku Quatro, kde budete pokračovať v objednávke podľa nasledujúcich krokov:

Vyplnenie a odoslanie žiadosti o úver
Zákazník vyplní a odošle žiadosť o Quatro úver (online! už nie je potrebné posielať zmluvy poštou).

Posúdenie a schválenie/neschválenie úveru
Schvaľovanie prebieha rýchlo a online. Do pár minút budete informovaný spoločnosťou Quatro o výsledku schválenia prostredníctvom SMS resp. e-mailom, ktoré ste uviedli v žiadosti. Informáciu o schválení úveru dostane od Quatra aj freeskialp.sk.

Odoslanie zmlúv
Po schválení žiadosti budete vyzvaný na prihlásenie sa do MOJEJ ZÓNY (na stránkach Quatro), kde bude prebiehať podpis zmluvy online. Všetky potrebné kroky nájdete po prihlásení.

Zaplatenie akontácie
Následne je potrebné uhradiť akontáciu, ktorú ste si pri výbere splátkového predaja zvolili na náš účet SK8811000000002945077030 s variabilným symbolom Vašej objednávky. V prípade úveru bez akontácie tento bod neplatí.

Expedícia tovaru
Po prijatí zmlúv spoločnosťou Quatro a prijatí akontácie (len v prípade úveru s akontáciou) na náš účet je tovar expedovaný.
O stave vybavenia Vašej objednávky vás budeme priebežne informovať emailom.
V prípade ďalších otázok nás neváhajte kontaktovať na našej infolinke +421-940-640 002 alebo na emailovej adrese freeskialp@freeskialp.sk.

Ďakujeme za dôveru a tešíme sa na Vašu ďalšiu návštevu!

Obchodné podmienky

Stlačením tlačidla „Potvrdiť objednávku“ súhlasíte s Obchodnými podmienkami a budete ich bez výhrad dodržiavať.
(Prečítať Obchodné podmienky)