O nás

Pre všetkých fanúšikov neobmedzených možností lyžovania v akomkoľvek teréne prinášame množstvo informácií, noviniek a najlepších produktov.

Skialpinizmus sa v priebehu niekoľkých rokov stal naším veľkým koníčkom, záľubou a relaxom. Lyžujeme odvtedy, ako sme sa naučili chodiť. Zimná turistika spojená so zlyžovaním dosiahnutých kopcov či štítov je pre nás najlepší spôsob, ako si dokonale psychicky oddýchnuť a nabrať novú pozitívnu energiu do života. Najprv sme sa o svoje skúsenosti a poznatky z tejto oblasti delili so svojimi kamarátmi, potom to boli kamaráti našich kamarátov a postupne vznikol nápad ponúknuť niečo viac aj širokej verejnosti.

Nie sme e-shop, ktorého jediným cieľom je čo najvyšší zisk. Skialp je pre nás “srdcovka”. Snažíme sa, aby ceny našich tovarov boli dostupné pre každého.

Internetový obchod vznikol vďaka nášmu koníčku a stal sa naším koníčkom. Veľa lyží a viazaní testujeme a preto vieme, čo ponúkame a pre koho je konkrétny typ najvhodnejší. S potešením sa o svoje skúsenosti delíme s ostatnými. Aj vám radi pomôžeme a poradíme pri rozumnom investovaní do skialpinistického či freeridového výstroja. Neváhajte nás pri výbere kontaktovať, odpovieme vám na všetky vaše otázky.

Najväčšou odmenou pre nás je, keď vieme, že je náš zákazník so zakúpeným tovarom spokojný, užíva si s pôžitkom zimnú turistiku a lyžovanie vo voľnom teréne. Samozrejme, poteší nás každé vaše odporúčanie našich služieb svojim známym.

Váš Tím Freeskialp